Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Lauren Ralph Lauren
3.3

Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες δίχαλο Γυναικείες δερμάτινες Frncsa Flwr μπεζ 802P10399001

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 € -36%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 € -8%
Χρώμα: μπεζ
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες δίχαλο Γυναικείες δερμάτινες Frncsa Flwr μπεζ 802P10399001
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες δίχαλο Γυναικείες δερμάτινες Frncsa Flwr σκούρες μπλε
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Σαγιονάρες Lauren Ralph Lauren – κομψότητα σε μίνιμαλ εκδοχή

Οι σαγιονάρες Lauren Ralph Lauren είναι γυναικεία υποδήματα που συνδυάζουν το διακριτικό design με την άνεση. Αυτό το μοντέλο, κατασκευασμένο εξ ολοκλήρου από φυσικό δέρμα, με χαμηλό τακούνι, αποτελεί ένα εκλεπτυσμένο στοιχείο της καλοκαιρινής γκαρνταρόμπας. Είναι η ιδανική πρόταση για καλοκαιρινές εξόδους, κοινωνικές συναντήσεις ή στιγμές χαλάρωσης, όπου τόσο το στυλ όσο και η άνεση έχουν σημασία.

Δερμάτινες σαγιονάρες Lauren Ralph Lauren – γιατί αξίζει να τις επιλέξετε;

  • Γυναικείες σαγιονάρες – κλασικό σχέδιο που ευνοεί την ελευθερία και την ελαφρότητα στο βήμα
  • Επάνω μέρος από φυσικό δέρμα – επιτρέπει άνετη εφαρμογή και ευχάριστη αίσθηση για τα πόδια
  • Σόλα από φυσικό δέρμα – ενισχύει την ανθεκτικότητα του υποδήματος και τη σταθερότητα κατά το περπάτημα
  • Ουδέτερο μπεζ χρώμα – συνδυάζεται εύκολα με ποικίλες καλοκαιρινές εμφανίσεις
  • Χαμηλό τακούνι ύψους 4 εκ. – αναδεικνύει διακριτικά τη σιλουέτα, διατηρώντας την άνεση
  • Εσωτερικός πάτος από φυσικό δέρμα – ευνοεί την αναπνευσιμότητα και τις συνθήκες υγιεινής για τα πόδια
  • Ανοιχτή μύτη – επιτρέπει τον ελεύθερο αερισμό και την άνεση τις ζεστές ημέρες
  • Εσωτερική επένδυση από φυσικό δέρμα – ενισχύει την απαλότητα και την ευχάριστη επαφή με το δέρμα
Χαρακτηριστικά είδους
Σόλα
Φυσικό δέρμα
Υλικό εσωτερικής σόλας
φυσικό δέρμα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
802P10399001.100
Χρώμα
μπεζ
Μάρκα
Lauren Ralph Lauren
Κατασκευαστής

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID προϊόντος
PPY2-KLD0YU_01X
Υλικό
Eπάνω μέρος:
Γνήσιο δέρμα
Εσωτερικό:
Γνήσιο δέρμα
Σόλα:
Γνήσιο δέρμα
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διάσταση / ύψος τακουνιού:
4 cm

Τα μεγέθη που εμφανίζονται στο κατάστημα έχουν μετατραπεί σύμφωνα με το τυπικό ευρωπαϊκό μεγεθολόγιο. Η ετικέτα του προϊόντος που παραδόθηκε φέρει την αρχική σήμανση του κατασκευαστή.

Προτεινόμενα προϊόντα
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία δερμάτινες Raquel μπεζ 802953931009
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία δερμάτινες Raquel
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
Medicine σαγιονάρες δίχαλες Γυναικείες μπεζ
Medicine σαγιονάρες δίχαλες Γυναικείες
17,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σαγιονάρες Salomon REELAX BREAK 6.0 χρώμα: μπεζ, L47995300
Σαγιονάρες Salomon REELAX BREAK 6.0
67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ipanema σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία ANIMAL PRINT μπεζ 83846-BR164
Ipanema σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία ANIMAL PRINT
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 22,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
MICHAEL Michael Kors Ιαπωνικά Γυναικεία Koya Flip Flop μπεζ 40R6KOFA2B.150
MICHAEL Michael Kors Ιαπωνικά Γυναικεία Koya Flip Flop
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 114,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 87,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ipanema σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία ANAT. TEMAS μπεζ 83759-BL498
Ipanema σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία ANAT. TEMAS
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,90 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ipanema σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία SOLARIS FEM μπεζ 83787-BO885
Ipanema σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία SOLARIS FEM
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σαγιονάρες Melissa MELISSA FREE PLATFORM THONG AD χρώμα: μπεζ, M 36088 BE887
Σαγιονάρες Melissa MELISSA FREE PLATFORM THONG AD
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 108,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία δερμάτινες FLAT SANDAL THONG LTH μπεζ HW0HW02866
Calvin Klein σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία δερμάτινες FLAT SANDAL THONG LTH
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία δερμάτινες ELEVATED TOE POST LTH SANDAL μπεζ FW0FW09216
Tommy Hilfiger σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία δερμάτινες ELEVATED TOE POST LTH SANDAL
Τρέχουσα τιμή:
48,99 €
Αρχική τιμή: 83,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Havaianas σανδάλια Γυναικεία LUNA POINT μπεζ 4149921.1691
Havaianas σανδάλια Γυναικεία LUNA POINT
33,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Steve Madden σαγιονάρες δίχαλο γυναικείες σουέτ Meira μπεζ 11005377
Steve Madden σαγιονάρες δίχαλο γυναικείες σουέτ Meira
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σαγιονάρες The North Face BASE CAMP MINI II χρώμα: μπεζ, NF0A47ABCKO1
Σαγιονάρες The North Face BASE CAMP MINI II
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία SAIMAS μπεζ FLJSM2 SAT21
Guess σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία SAIMAS
Τρέχουσα τιμή:
81,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 86,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σαγιονάρες The North Face BASE CAMP MINI II χρώμα: μπεζ, NF0A47ABZ1P1
Σαγιονάρες The North Face BASE CAMP MINI II
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σαγιονάρες MICHAEL Michael Kors Koko χρώμα: μπεζ, 40S5KOFA2L.289
Σαγιονάρες MICHAEL Michael Kors Koko
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 124,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινες σαγιονάρες Birkenstock Gizeh γυναικείες, χρώμα: μπεζ, 1026572
Δερμάτινες σαγιονάρες Birkenstock Gizeh
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 143,90 €
-44%
Medicine σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία μπεζ
Medicine σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
9,90 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
MICHAEL Michael Kors Ιαπωνικές Γυναικείες Posie Flip Flop μπεζ 40S6PSFA2Q.150
MICHAEL Michael Kors Ιαπωνικές Γυναικείες Posie Flip Flop
Τρέχουσα τιμή:
51,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σαγιονάρες Melissa MELISSA HARMONIC PETALS AD χρώμα: μπεζ, M 37818 BO914
Σαγιονάρες Melissa MELISSA HARMONIC PETALS AD
56,90 €
Medicine σαγιονάρες δίχαλες Γυναικείες μπεζ
Medicine σαγιονάρες δίχαλες Γυναικείες
15,90 €
Havaianas σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία SLIM POINT GLITTER μπεζ 4150157.1859
Havaianas σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία SLIM POINT GLITTER
39,90 €
Havaianas σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία HIGH PLATFORM μπεζ 4150150.00570
Havaianas σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία HIGH PLATFORM
42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Teva σαγιονάρες δίχαλο γυναικείες Voya Zillesa μπεζ 1117032
Teva σαγιονάρες δίχαλο γυναικείες Voya Zillesa
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 47,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe σαγιονάρες δίχαλες Γυναικείες δερμάτινες μπεζ 2X0048 L026
Patrizia Pepe σαγιονάρες δίχαλες Γυναικείες δερμάτινες
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σαγιονάρες Calvin Klein Jeans BEACH SANDAL FLATFORM TTXR SATIN χρώμα: μπεζ, YW0YW01723
Σαγιονάρες Calvin Klein Jeans BEACH SANDAL FLATFORM TTXR SATIN
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σαγιονάρες Tommy Hilfiger TH WEDGE CORNROW BEACH SANDAL χρώμα: μπεζ, FW0FW09037
Σαγιονάρες Tommy Hilfiger TH WEDGE CORNROW BEACH SANDAL
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 47,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Crocs Ιαπωνικές Γυναικείες Getaway Platform Flip μπεζ 209410
Crocs Ιαπωνικές Γυναικείες Getaway Platform Flip
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ipanema σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία LEME FEM μπεζ 83857-BP283
Ipanema σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία LEME FEM
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ipanema σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία KIREI CHIC F μπεζ 83673-BN983
Ipanema σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία KIREI CHIC F
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
Ανακάλυψε είδη Lauren Ralph Lauren
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία δερμάτινες Raquel μπεζ 802953931009
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία δερμάτινες Raquel
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες δίχαλο Γυναικείες δερμάτινες Raquel μπλε 802953931012
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες δίχαλο Γυναικείες δερμάτινες Raquel
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινες σαγιονάρες Lauren Ralph Lauren Raquel γυναικείες, χρώμα: μαύρο, 802953931001
Δερμάτινες σαγιονάρες Lauren Ralph Lauren Raquel
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινες σαγιονάρες Lauren Ralph Lauren Raquel γυναικείες, χρώμα: καφέ, 802953931006
Δερμάτινες σαγιονάρες Lauren Ralph Lauren Raquel
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 80,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες δίχαλο Γυναικείες δερμάτινες Frncsa Flwr σκούρες μπλε
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες δίχαλο Γυναικείες δερμάτινες Frncsa Flwr
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 164,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-14%
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες γυναικείες δερμάτινες Everley Sld μπλε 802959143011
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες γυναικείες δερμάτινες Everley Sld
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα σανδάλια Lauren Ralph Lauren Lainee χρώμα: μαύρο, 802P04394001
Δερμάτινα σανδάλια Lauren Ralph Lauren Lainee
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 144,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 144,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blike Slide γυναικείες, χρώμα: μαύρο, 802982875002
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blike Slide
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-50%
Δερμάτινες εσπαντρίγιες Lauren Ralph Lauren Polly Gldtr χρώμα: μαύρο, 802961839002
Δερμάτινες εσπαντρίγιες Lauren Ralph Lauren Polly Gldtr
Τρέχουσα τιμή:
79,00 €
Αρχική τιμή: 158,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 158,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Everley Sld γυναικείες, χρώμα: καφέ, 802959142002
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Everley Sld
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα σανδάλια Lauren Ralph Lauren Everley 2 χρώμα: μαύρο, 802982881002
Δερμάτινα σανδάλια Lauren Ralph Lauren Everley 2
Τρέχουσα τιμή:
101,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Everley Sld γυναικείες, χρώμα: μπεζ, 802959143009
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Everley Sld
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blaike Slide γυναικείες, χρώμα: κόκκινο, 802982875008
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blaike Slide
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren Σαγιονάρες Γυναικείες Δερμάτινες Tasha Slide καφέ 802982883001
Lauren Ralph Lauren Σαγιονάρες Γυναικείες Δερμάτινες Tasha Slide
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blike Slide γυναικείες, χρώμα: καφέ, 802982875006
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blike Slide
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-17%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blaike Slide γυναικείες, χρώμα: καφέ, 802982875001
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blaike Slide
Τρέχουσα τιμή:
106,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blaike Slide γυναικείες, χρώμα: μπεζ, 802982875007
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blaike Slide
149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντόφλες Lauren Ralph Lauren Everley Sld2 χρώμα: ναυτικό μπλε, 802P04395001
Παντόφλες Lauren Ralph Lauren Everley Sld2
Τρέχουσα τιμή:
106,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες Γυναικεία Polly 4 μπεζ 802P06398003
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες Γυναικεία Polly 4
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 144,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren σανδάλια Γυναικεία δερμάτινα Everley 2 μπεζ 802982881004
Lauren Ralph Lauren σανδάλια Γυναικεία δερμάτινα Everley 2
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 108,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren εσπαντρίγιες γυναικείες δερμάτινες Emeryn μπεζ 802P06400002
Lauren Ralph Lauren εσπαντρίγιες γυναικείες δερμάτινες Emeryn
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες Γυναικείες δερμάτινες Everley Sld κίτρινες 802959143012
Lauren Ralph Lauren σαγιονάρες Γυναικείες δερμάτινες Everley Sld
Τρέχουσα τιμή:
97,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σανδάλια Lauren Ralph Lauren Ntcl Everley χρώμα: καφέ, 802959152001
Σανδάλια Lauren Ralph Lauren Ntcl Everley
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα σανδάλια Lauren Ralph Lauren Everley 2 χρώμα: καφέ, 802982881001
Δερμάτινα σανδάλια Lauren Ralph Lauren Everley 2
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-50%
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Freddi  Ozweego  Freddi γυναικείες, χρώμα: μαύρο, 829252661 GY6177 802925000000
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Freddi Ozweego Freddi
Τρέχουσα τιμή:
89,00 €
Αρχική τιμή: 178,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 178,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Everley Sld γυναικείες, χρώμα: μαύρο, 802959142001
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Everley Sld
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren Σαγιονάρες Γυναικείες Δερμάτινες Tasha Slide μαύρες 802982883002
Lauren Ralph Lauren Σαγιονάρες Γυναικείες Δερμάτινες Tasha Slide
Τρέχουσα τιμή:
99,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €