Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε M3600

97,99 €
Χρώμα: σκούρο μπλε
Fred Perry Ανδρικά βαμβακερά μπλε M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό πράσινο M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό καφέ M3600
Fred Perry πόλο γυναικείο βαμβακερό ροζ M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό μπλε M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό λευκό M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό πράσινο M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό πράσινο M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό καφέ M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό μπεζ M3600
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό μπεζ M3600
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Σκούρο μπλε πόλο Fred Perry – κλασικό στυλ από βαμβάκι

Το σκούρο μπλε πόλο Fred Perry είναι ένα ανδρικό μπλουζάκι πόλο, που συνδυάζει τον κλασικό σχεδιασμό με βαμβάκι υψηλής ποιότητας. Αυτό το μοντέλο, που χαρακτηρίζεται από regular fit κόψιμο και γιακά με κουμπιά, αποτελεί ένα ευέλικτο κομμάτι γκαρνταρόμπας, ιδανικό για casual και smart casual εμφανίσεις. Το κεντητό λογότυπο της μάρκας του προσδίδει αναγνωρίσιμο χαρακτήρα.

Τι ξεχωρίζει το ανδρικό βαμβακερό πόλο Fred Perry;

  • Regular fit κόψιμο προσφέρει ελευθερία κινήσεων και ευέλικτη εφαρμογή στο σώμα
  • Γραμμή πόλο είναι μια κλασική επιλογή που ταιριάζει σε πολλούς συνδυασμούς, από σπορ έως πιο κομψούς
  • 100% βαμβάκι επιτρέπει στο δέρμα να αναπνέει, προσφέροντας ευχάριστη αίσθηση κατά την εφαρμογή
  • Ελαστικό υλικό βοηθά στην εφαρμογή στο σώμα, χωρίς να περιορίζει τις κινήσεις
  • Γιακάς με κουμπιά προσθέτει κομψότητα, επιτρέποντας τη ρύθμιση του βάθους του ντεκολτέ
  • Κεντητό λογότυπο της μάρκας διακριτικά τονίζει το κύρος και την αυθεντικότητα του προϊόντος
Χαρακτηριστικά είδους
Ελαστικότητα
ελαστικό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
M3600.75C
Χρώμα κατασκευαστή
75C
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Fred Perry
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
100% Βαμβάκι
Κοπή
Λαιμόκοψη:
με γιακά, με κουμπί
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
L
Μήκος:
76 cm
Πλάτος μασχάλης:
59 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 185 εκ. και φοράει μέγεθος L
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry T-shirt ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε M6000
Fred Perry
T-shirt ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Tommy Hilfiger
Πόλο Ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-23%
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Medicine Πόλο ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν σκούρο μπλε
Medicine
Πόλο ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
22,90 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Guess Τοπ Πόλο Ανδρικό σκούρο μπλε M6GP03 K3071
Guess
Τοπ Πόλο Ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-20%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Eton Μακρυμάνικο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε 100011985
Eton
Μακρυμάνικο ανδρικό βαμβακερό
149,90 €
-25%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
U.S. Polo Assn. Πόλο ανδρικό με βαμβάκι RAISED HORIZONTAL OTTERMAN JERSEY σκούρο μπλε MUP5471
U.S. Polo Assn.
Πόλο ανδρικό με βαμβάκι RAISED HORIZONTAL OTTERMAN JERSEY
74,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Helly Hansen Πόλο ανδρικό βαμβακερό TOULON σκούρο μπλε 54549
Helly Hansen
Πόλο ανδρικό βαμβακερό TOULON
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 63,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-18%
Polo Ralph Lauren Πόλο ανδρικό από βαμβάκι με ελαστάν σκούρο μπλε 710941439
Polo Ralph Lauren
Πόλο ανδρικό από βαμβάκι με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 134,90 €
-25%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Tommy Hilfiger Πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε MW0MW43269
Tommy Hilfiger
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
109,90 €
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Guess Πόλο Guess χρώμα: ναυτικό μπλε, M6RP05 KD181
Guess
Πόλο Guess
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 48,99 €
-20%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
AllSaints Πόλο ανδρικό μάλλινο MODE σκούρο μπλε M086KB
AllSaints
Πόλο ανδρικό μάλλινο MODE
104,99 €
-45%
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Paul Smith Λινό πόλο Paul Smith χρώμα: ναυτικό μπλε, M1R-446Z-P01764
Paul Smith
Λινό πόλο Paul Smith
Τρέχουσα τιμή:
153,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-15%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Lacoste Πόλο Ανδρικό Βαμβακερό σκούρο μπλε PH0752
Lacoste
Πόλο Ανδρικό Βαμβακερό
119,90 €
-15%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Planet Friendly
BOSS Orange Πόλο Ανδρικό από βαμβάκι Prime σκούρο μπλε 50507813
BOSS Orange
Πόλο Ανδρικό από βαμβάκι Prime
79,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Tommy Hilfiger Πόλο Tommy Hilfiger χρώμα: μπορντό, MW0MW17770
Tommy Hilfiger
Πόλο Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 85,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
Vilebrequin Πόλο ανδρικό λινό PYRAMID σκούρο μπλε PYRE9O00
Vilebrequin
Πόλο ανδρικό λινό PYRAMID
169,90 €
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
HUGO Πόλο HUGO χρώμα: ναυτικό μπλε
HUGO
Πόλο HUGO
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Barbour Πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε MML0012
Barbour
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 83,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-25%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Marc O'Polo Πόλο ανδρικό με βαμβάκι γκρί 5000010073
Marc O'Polo
Πόλο ανδρικό με βαμβάκι
97,99 €
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
BOSS Πόλο Ανδρικό βαμβακερό Parris 80 σκούρο μπλε 50567874
BOSS
Πόλο Ανδρικό βαμβακερό Parris 80
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-25%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Tommy Hilfiger Πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε MW0MW40701
Tommy Hilfiger
Πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό
139,90 €
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Barbour Πόλο ανδρικό βαμβακερό ESSENTIALS σκούρο μπλε MML0358
Barbour
Πόλο ανδρικό βαμβακερό ESSENTIALS
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Calvin Klein Πόλο Calvin Klein χρώμα: ναυτικό μπλε, LV04LC323G
Calvin Klein
Πόλο Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,99 €
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Paul&Shark Λινό πόλο Paul&Shark χρώμα: ναυτικό μπλε, 26411624
Paul&Shark
Λινό πόλο Paul&Shark
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
Joop! Πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε 30101601
Joop!
Πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
-40%
Medicine Πόλο Medicine χρώμα: ναυτικό μπλε
Medicine
Πόλο Medicine
Τρέχουσα τιμή:
17,90 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
rag & bone Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Rag & Bone χρώμα: ναυτικό μπλε, MBC23FT012CA12
rag & bone
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Rag & Bone
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Ανακάλυψε είδη Fred Perry
Planet Friendly
Fred Perry Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry χρώμα: ναυτικό μπλε, M3600.T55
Fred Perry
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry T-shirt ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε M6000
Fred Perry
T-shirt ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Fred Perry Πόλο Ανδρικό βαμβακερό τιρκουάζ M2423
Fred Perry
Πόλο Ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό μαύρο K9725
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό μπλε K3310
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
149,90 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό πράσινο M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Planet Friendly
Fred Perry Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry Twin Tipped Shirt χρώμα: μαύρο, M3600.350
Fred Perry
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry Twin Tipped Shirt
97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό μαύρο M6000
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry The Twin Tipped Shirt χρώμα: μαύρο, M3600.W54
Fred Perry
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry The Twin Tipped Shirt
97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό καφέ K3313
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
149,90 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό καφέ M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπορντό, M3600.597
Fred Perry
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Fred Perry Πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό μωβ K9725
Fred Perry
Πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό λευκό M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry Πόλο γυναικείο βαμβακερό ροζ M3600
Fred Perry
Πόλο γυναικείο βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό μπεζ M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό πράσινο M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό μπλε M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό μπεζ M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό μπεζ M3600.95A
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 97,99 €
Fred Perry Πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό μπεζ K3310
Fred Perry
Πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό
149,90 €
Fred Perry Ανδρικά βαμβακερά μπλε M3600
Fred Perry
Ανδρικά βαμβακερά
97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό πράσινο M3600
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό καφέ K9725
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
Fred Perry T-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο M12
Fred Perry
T-shirt ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό μαύρο M3406
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -10%* ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Fred Perry Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: τιρκουάζ, M6000.97A
Fred Perry
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 97,99 €
Fred Perry Πόλο ανδρικό βαμβακερό μπεζ M3387
Fred Perry
Πόλο ανδρικό βαμβακερό
109,90 €