Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Calvin Klein Underwear
5.0

Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία πράσινες LV00QD5271

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 € -33%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 € -7%
Χρώμα: πράσινο
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία πράσινες LV00QD5271
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία μαύρες LV00QD5271
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Πράσινα σλιπ Calvin Klein Underwear με δαντελένιες λεπτομέρειες – άνεση και στυλ

Τα σλιπ Calvin Klein Underwear είναι ένα γυναικείο μοντέλο εσωρούχων που συνδυάζει διακριτικό σχεδιασμό με άνεση κατά τη χρήση. Κατασκευασμένα από ελαστικό πλεκτό ύφασμα, προσφέρουν άνετη εφαρμογή στο σώμα. Το αφηρημένο τους μοτίβο με δαντελένιες λεπτομέρειες τους προσδίδει έναν λεπτεπίλεπτο χαρακτήρα, λειτουργώντας ως βάση για πολλές εμφανίσεις.

Χαρακτηριστικά που ξεχωρίζουν τα σλιπ Calvin Klein Underwear με δαντελένιες λεπτομέρειες

  • Γυναικείο σλιπ κλασικής γραμμής προσφέρει βέλτιστη κάλυψη και άνεση κατά τη χρήση
  • Κατασκευή από ελαστικό πλεκτό ύφασμα προσφέρει άνετη εφαρμογή στο σώμα
  • Κανονική μέση εφαρμόζει άνετα στους γοφούς, χωρίς να περιορίζει την ελευθερία κινήσεων
  • Αφηρημένο μοτίβο με δαντελένιες λεπτομέρειες προσδίδει στα εσώρουχα διακριτικό χαρακτήρα
Χαρακτηριστικά είδους
Ελαστικότητα
ελαστικό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
LV00QD5271
Χρώμα
πράσινο
Μάρκα
Calvin Klein Underwear
Κατασκευαστής

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID προϊόντος
9BYA-BID0LO_70X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
85% Πολυαμίδιο, 15% Ελαστάν
Κοπή
Κατάσταση:
κανονική
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 180 εκ. και φοράει μέγεθος M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ Γυναικεία 3-pack πράσινα 000QD3558E
Calvin Klein Underwear στρινγκ Γυναικεία 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία με βαμβάκι πράσινη LV00QF8520
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear Στρινγκ Γυναικεία 5-pack μωβ LV00QD5221
Calvin Klein Underwear Στρινγκ Γυναικεία 5-pack
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-29%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι πράσινο LV00QF8518
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: καφέ
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ Calvin Klein Underwear χρώμα: πράσινο
Σλιπ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: πράσινο
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ women'secret 3-pack χρώμα: πράσινο, 4932684
Στρινγκ women'secret 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 22,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-31%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Chantelle κιλότα γυναικεία πράσινη C26430
Chantelle κιλότα γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Στρινγκ Scandale χρώμα: πράσινο, PST003
Στρινγκ Scandale
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,40 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σλιπ Scandale χρώμα: πράσινο, PBR003
Σλιπ Scandale
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μποξεράκια women'secret χρώμα: πράσινο, 5122030
Μποξεράκια women'secret
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ women'secret χρώμα: πράσινο, 4939029
Στρινγκ women'secret
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 22,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Στρινγκ Chantelle χρώμα: μπεζ, C11D90
Στρινγκ Chantelle
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Brazilian στρινγκ women'secret χρώμα: πράσινο, 4982587
Brazilian στρινγκ women'secret
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 9,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Brazilian στρινγκ women'secret χρώμα: πράσινο, 4982585
Brazilian στρινγκ women'secret
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 9,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess κιλότα Γυναικεία BELLE πράσινα O2BE08 KBBT0
Guess κιλότα Γυναικεία BELLE
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Guess χρώμα: πράσινο
Στρινγκ Guess
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Puma 2-pack χρώμα: πράσινο, 935021
Στρινγκ Puma 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ women'secret 3-pack χρώμα: πράσινο, 4932667
Στρινγκ women'secret 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μποξεράκια women'secret χρώμα: πράσινο, 5109012
Μποξεράκια women'secret
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Samsoe Samsoe SANAOMI χρώμα: πράσινο, F25100142
Στρινγκ Samsoe Samsoe SANAOMI
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
DKNY στρινγκ γυναικεία πράσινα DK5026
DKNY στρινγκ γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-17%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ Scandale χρώμα: πράσινο, PSH018
Σλιπ Scandale
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Guess χρώμα: πράσινο
Στρινγκ Guess
Τρέχουσα τιμή:
19,45 €
Αρχική τιμή: 38,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ women'secret 3-pack χρώμα: πράσινο, 4932693
Σλιπ women'secret 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 22,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Chantelle στρινγκ γυναικεία πράσινο C26490
Chantelle στρινγκ γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 21,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ women'secret χρώμα: πράσινο, 4219906
Στρινγκ women'secret
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 9,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ women'secret χρώμα: πράσινο, 4219904
Σλιπ women'secret
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 9,99 €
Ανακάλυψε είδη Calvin Klein Underwear
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear Στρινγκ Γυναικεία 5-pack μωβ LV00QD5221
Calvin Klein Underwear Στρινγκ Γυναικεία 5-pack
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: καφέ
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: πράσινο
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ Γυναικεία 3-pack πράσινα 000QD3558E
Calvin Klein Underwear στρινγκ Γυναικεία 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ Calvin Klein Underwear χρώμα: πράσινο
Σλιπ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-29%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι πράσινο LV00QF8518
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία με βαμβάκι πράσινη LV00QF8520
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: πορτοκαλί
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ Calvin Klein Underwear χρώμα: μαύρο, LV00QF8030
Σλιπ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 42,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: άσπρο
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 27,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία με βαμβάκι μπλε LV00QF8524
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία από βαμβάκι με ελαστάν κόκκινη 000QD5044E
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία από βαμβάκι με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 20,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ Γυναικεία 3-pack κόκκινα 000QD3558E
Calvin Klein Underwear στρινγκ Γυναικεία 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία ροζ LV00QD5283
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ Calvin Klein Underwear χρώμα: γκρι, LV00QF8030
Σλιπ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 23,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Brazilian στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: μαύρο, 000QF7829E
Brazilian στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι μπλε LV00QD5357
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: μοβ
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear σλιπ Γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν 3-pack λευκά LV00QD5207
Calvin Klein Underwear σλιπ Γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
-23%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ Calvin Klein Underwear χρώμα: γκρι, LV00QF8022
Σλιπ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία ροζ LV00QF8873
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
-30%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι μπλε LV00QF8518
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι μωβ LV00QD5357
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear brazil Γυναικεία βαμβάκι με ελαστάν τιρκουάζ LV00QD5246
Calvin Klein Underwear brazil Γυναικεία βαμβάκι με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν 3-pack γκρί LV00QD5308
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ Calvin Klein Underwear χρώμα: μπεζ, LV00QF8173
Σλιπ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ Calvin Klein Underwear χρώμα: μαύρο, 000QF7927E
Σλιπ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικεία από βαμβάκι με ελαστάν σκούρα μπλε 000QD5157E
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικεία από βαμβάκι με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία από βαμβάκι με ελαστάν 5-pack μωβ 000QD5208E
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία από βαμβάκι με ελαστάν 5-pack
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 65,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 46,99 €
-23%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι πορτοκαλί LV00QF8518
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €