Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Calvin Klein

Calvin Klein sneakers παιδικά μαύρα V3X9-83487

85,99 €
Χρώμα: μαύρο
Calvin Klein sneakers παιδικά γκρί V3X9-83487
Calvin Klein sneakers παιδικά μαύρα V3X9-83487
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Sneakers Calvin Klein παιδικά – μαύρα slip-on με ελαστικά κορδόνια

Τα παιδικά sneakers Calvin Klein αποτελούν μία πρόταση υποδημάτων για τους μικρούς μας φίλους, που συνδυάζει την ευκολία στην τοποθέτηση με έναν μοντέρνο σχεδιασμό. Αυτό το μοντέλο, σχεδιασμένο με γνώμονα τις δραστηριότητες, προσφέρει ελευθερία κινήσεων και είναι κατάλληλο για ποικίλες εμφανίσεις. Τα μαύρα slip-on με ελαστικά κορδόνια είναι μια πρακτική επιλογή για παιδιά.

Sneakers Calvin Klein V3X9-83487 – τι χαρακτηρίζει αυτό το μοντέλο;

  • Σκληρυμένο τακούνι σταθεροποιεί το πόδι, συμβάλλοντας στην ασφάλεια κατά τη διάρκεια παιδικών δραστηριοτήτων
  • Επάνω μέρος από υφασμάτινο και συνθετικό υλικό προσφέρει ανθεκτικότητα και ευκολία στη συντήρηση
  • Εσωτερική επένδυση από υφασμάτινο υλικό επιτρέπει μια άνετη εφαρμογή στο πόδι του παιδιού
  • Χαμηλό προφίλ του επάνω μέρους με ελαφρώς σκληρυμένο κολάρο υποστηρίζει την ελευθερία κινήσεων
  • Σόλα από καουτσούκ εξασφαλίζει καλή πρόσφυση στο έδαφος
  • Σχεδιασμός slip-on με ελαστικά κορδόνια διευκολύνει την γρήγορη τοποθέτηση
  • Σόλα με πάχος 2-4 εκ. προσφέρει ελαφρότητα στο βάδισμα και υποστηρίζει την άνεση
  • Αποσπώμενος πάτος από υφασμάτινο υλικό επιτρέπει τη διατήρηση της υγιεινής των υποδημάτων
  • Λείο σχέδιο σε μαύρο χρώμα επιτρέπει την εύκολη προσαρμογή σε πολλές εμφανίσεις
Χαρακτηριστικά είδους
Αναδιπλούμενα ένθετα
Ναι
Επάνω μέρος
μέχρι τον αστράγαλο
Σόλα
λάστιχο
Υλικό εσωτερικής σόλας
υφασμάτινο υλικό
Κούμπωμα και εφαρμογή
χωρίς κορδόνια
Τύπος σόλας
ίσια
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
V3X9.83487
Χρώμα κατασκευαστή
1861999
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Calvin Klein
ID προϊόντος
9BY2-OBKZHP_99X
Υλικό
Eπάνω μέρος:
Υφασμάτινο υλικό, Συνθετικό υλικό
Εσωτερικό:
Υφασμάτινο υλικό
Σόλα:
Συνθετικό υλικό
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μήκος του ενθέματος είναι:
23,5 cm
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
35
Προτεινόμενα προϊόντα
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βρεφικά sneakers adidas TENSAUR SPORT 3.0 χρώμα: μαύρο, JQ1850
Βρεφικά sneakers adidas TENSAUR SPORT 3.0
Τρέχουσα τιμή:
28,90 €
Αρχική τιμή: 32,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 32,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas VL COURT TOY STORY sneakers παιδικά μαύρα KI9174
adidas VL COURT TOY STORY sneakers παιδικά
49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas Originals SL 72 RS χρώμα: μαύρο, JH7455
Παιδικά sneakers adidas Originals SL 72 RS
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas VL COURT 3.0 K χρώμα: μαύρο
Παιδικά sneakers adidas VL COURT 3.0 K
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas TENSAUR COMFORT 2 sneakers παιδικά δερμάτινα μαύρα KJ6688
adidas TENSAUR COMFORT 2 sneakers παιδικά δερμάτινα
39,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas Originals ADISTAR CONTROL 3 χρώμα: μαύρο, KI8666
Παιδικά sneakers adidas Originals ADISTAR CONTROL 3
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas GRAND COURT 3.0 χρώμα: μαύρο, KJ4369
Παιδικά sneakers adidas GRAND COURT 3.0
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 38,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,90 €
adidas Originals ADISTAR CONTROL 5 sneakers παιδικά μαύρα KJ8365
adidas Originals ADISTAR CONTROL 5 sneakers παιδικά
69,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas Originals RAPID COURT WINTERIZED χρώμα: μαύρο, JR1027
Παιδικά sneakers adidas Originals RAPID COURT WINTERIZED
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers σουέτ adidas Originals GAZELLE χρώμα: μαύρο, JQ5994
Παιδικά sneakers σουέτ adidas Originals GAZELLE
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers Puma Puma Caven 2.0 AC+ Inf χρώμα: μαύρο
Παιδικά sneakers Puma Puma Caven 2.0 AC+ Inf
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas TENSAUR SPORT 3.0 χρώμα: μαύρο, JQ1861
Παιδικά sneakers adidas TENSAUR SPORT 3.0
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 40,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
New Balance 9060 sneakers Παιδικά μαύρα G90602QL
New Balance 9060 sneakers Παιδικά
149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παιδικά sneakers adidas VS SWITCH 3 CF χρώμα: μαύρο, IG9644
Παιδικά sneakers adidas VS SWITCH 3 CF
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas VL COURT 3.0 K χρώμα: μαύρο
Παιδικά sneakers adidas VL COURT 3.0 K
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 41,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas VL COURT 3.0 sneakers Παιδικά μαύρα KK4577
adidas VL COURT 3.0 sneakers Παιδικά
39,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά δερμάτινα sneakers adidas Originals Minecraft HANDBALL SPEZIAL χρώμα: μαύρο, IH1737
Παιδικά δερμάτινα sneakers adidas Originals Minecraft HANDBALL SPEZIAL
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
adidas MINECRAFT LIGHTORAMA sneakers Παιδικά μαύρο KI9111
adidas MINECRAFT LIGHTORAMA sneakers Παιδικά
64,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers Fila χρώμα: μαύρο
Παιδικά sneakers Fila
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas LITE RACER 3.0 χρώμα: μαύρο, IE1136
Παιδικά sneakers adidas LITE RACER 3.0
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βρεφικά sneakers adidas TENSAUR SPORT 3.0 χρώμα: μαύρο, KI5682
Βρεφικά sneakers adidas TENSAUR SPORT 3.0
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 32,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas MINECRAFT FORTARUN χρώμα: μαύρο, JR1932
Παιδικά sneakers adidas MINECRAFT FORTARUN
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παπούτσια Camper Runner Four K'sTWS χρώμα: μαύρο, K900261
Παπούτσια Camper Runner Four K'sTWS
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers Reima Tallustelu χρώμα: μαύρο, 5400137C
Παιδικά sneakers Reima Tallustelu
Τρέχουσα τιμή:
63,99 €
Αρχική τιμή: 81,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 72,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas Originals SUPERSTAR II χρώμα: μαύρο, JH9981
Παιδικά sneakers adidas Originals SUPERSTAR II
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παιδικά sneakers Reima Sujuva χρώμα: μαύρο, 5400153A
Παιδικά sneakers Reima Sujuva
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 81,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas VS PACE 2.0 χρώμα: μαύρο, IE3473
Παιδικά sneakers adidas VS PACE 2.0
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 37,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas ADVANTAGE BASE 2.0 sneakers Παιδικά μαύρο IH9696
adidas ADVANTAGE BASE 2.0 sneakers Παιδικά
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
Ανακάλυψε είδη Calvin Klein
Calvin Klein sneakers παιδικά μαύρα V3X9-83480
Calvin Klein sneakers παιδικά
76,99 €
Calvin Klein sneakers παιδικά λευκά V3X9-83447
Calvin Klein sneakers παιδικά
63,99 €
Calvin Klein sneakers παιδικά μπεζ V3A9-83387
Calvin Klein sneakers παιδικά
76,99 €
Calvin Klein sneakers παιδικά γκρί V3X9-83487
Calvin Klein sneakers παιδικά
85,99 €
Calvin Klein sneakers παιδικά καφέ V3X9-83455
Calvin Klein sneakers παιδικά
76,99 €
Calvin Klein sneakers παιδικά λευκά V3X9-83480
Calvin Klein sneakers παιδικά
76,99 €