Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Pepe Jeans
5.0

Βαμβακερό τζιν σορτς Pepe Jeans BERMUDA SHORT TINT χρώμα: μπλε, PM801171

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 € -43%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 € -6%
Χρώμα: μπλε
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Βαμβακερό τζιν σορτς Pepe Jeans BERMUDA SHORT TINT

Σορτς από τη συλλογή Pepe Jeans κατασκευασμένο από βαμβακερό denim.
- Ένα μοντέλο από τη σειρά Pepe Future, το οποίο περιλαμβάνει προϊόντα που κατασκευάζονται σε μια βιώσιμη παραγωγική διαδικασία.
- Μοντέλο με κανονική μέση και κλείσιμο με κουμπιά.
- Τρεις τσέπες στο μπροστινό μέρος.
- Στερεομένες τσέπες στο πίσω μέρος για ασφαλή αποθήκευση μικρών αντικειμένων.
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
PM801171
Χρώμα
μπλε
Μάρκα
Pepe Jeans
Κατασκευαστής

Pepe Jeans Europe BV
Spain Carretera Laureà Miró, núm. 403-405
08980 Sant Feliu de Llobregat (Barcelona)
www.pepejeans.com

ID προϊόντος
PPYA-SZM07K_50J
Σύνθεση
Κύριο υλικό: 100% Βαμβάκι
Φόδρα: 65% Πολυεστέρας, 35% Βαμβάκι
Κοπή
Κατάσταση:
κανονική
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 187 εκ. και φοράει μέγεθος 31
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τζιν σορτς Pepe Jeans LOOSE SHORT χρώμα: μπλε, PM801176ND3
Τζιν σορτς Pepe Jeans LOOSE SHORT
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σορτς Ανδρικά ντένιμ μπλε κανονικά
Tommy Hilfiger σορτς Ανδρικά ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σορτς North Sails
Σορτς North Sails
Τρέχουσα τιμή:
54,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σορτς Tommy Hilfiger χρώμα: ναυτικό μπλε
Σορτς Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-31%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σορτς Ανδρικά με λινό μπλε MW0MW44353
Tommy Hilfiger σορτς Ανδρικά με λινό
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 99,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν σορτς Won Hundred ανδρικό, χρώμα: μπλε, 3566-15166
Τζιν σορτς Won Hundred
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν σορτς Karl Kani ανδρικό, χρώμα: μπλε, 60100040
Τζιν σορτς Karl Kani
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν σορτς Diesel REGULAR-SHORT ανδρικό, χρώμα: μπλε, A06430.0DBEL
Τζιν σορτς Diesel REGULAR-SHORT
Τρέχουσα τιμή:
116,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans Σορτς Ανδρικά μπλε LV04RF920G
Calvin Klein Jeans Σορτς Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 51,99 €
-34%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν σορτς Medicine χρώμα: μπλε
Τζιν σορτς Medicine
Τρέχουσα τιμή:
22,90 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,90 €
-34%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν σορτς Medicine ανδρικά, χρώμα: μπλε
Τζιν σορτς Medicine
Τρέχουσα τιμή:
22,90 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 34,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τζιν σορτς Won Hundred ανδρικό, χρώμα: μπλε, 3572-15028
Τζιν σορτς Won Hundred
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
G-Star σορτς Ανδρικά ντένιμ Mosa μπλε D24430-E205
G-Star σορτς Ανδρικά ντένιμ Mosa
79,90 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lacoste σορτς Ανδρικά μπλε ψηλή GH0336
Lacoste σορτς Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν σορτς Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: μπλε, A2M10132
Τζιν σορτς Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 85,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό σορτσάκι Guess Jeans χρώμα: μπλε, M5GD44 WGCV1
Βαμβακερό σορτσάκι Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 39,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
HUGO σορτς ανδρικά ντένιμ 838/S μπλε κανονική 50560386
HUGO σορτς ανδρικά ντένιμ 838/S
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
BOSS σορτς lounge ανδρικά με βαμβάκι Waffle Shorts μπλε κανονική 50535884
BOSS σορτς lounge ανδρικά με βαμβάκι Waffle Shorts
Τρέχουσα τιμή:
43,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Just Cavalli Σορτς Ανδρικά μπλε κανονικά 80OAD5R1 CDWCD
Just Cavalli Σορτς Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
Τζιν σορτς Marcelo Burlon Bleach Dnm Wide Cargo Shorts Light Blue χρώμα: μπλε, CMYC003S25DEN0014000
Τζιν σορτς Marcelo Burlon Bleach Dnm Wide Cargo Shorts Light Blue
299,90 €
BOGNER Fire+Ice σορτς επίσημα ανδρικά βαμβακερά IUSEPH μπλε κανονική 14349609
BOGNER Fire+Ice σορτς επίσημα ανδρικά βαμβακερά IUSEPH
129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld Jeans σορτς ανδρικά ντένιμ μπλε κανονικά B2M10140
Karl Lagerfeld Jeans σορτς ανδρικά ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
76,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 84,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν σορτς G-Star ανδρικό, χρώμα: μπλε, D10481-D634
Τζιν σορτς G-Star
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
adidas Originals βερμούδα ανδρική ντένιμ Firebird μπλε κανονική KS4975
adidas Originals βερμούδα ανδρική ντένιμ Firebird
69,90 €
-35%
Τζιν σορτς Kenzo χρώμα: μπλε, FF55DS3396I7.DS
Τζιν σορτς Kenzo
Τρέχουσα τιμή:
246,90 €
Αρχική τιμή: 379,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 379,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
The North Face σορτς Ανδρικά βαμβακερά ESSENTIAL μπλε NF0A8GQ90U31
The North Face σορτς Ανδρικά βαμβακερά ESSENTIAL
Τρέχουσα τιμή:
39,90 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σορτς Tommy Hilfiger χρώμα: μπλε, MW0MW38840
Σορτς Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν σορτς Levi's 568 LOOSE CRPNTR SHORTS ανδρικό, 001K8
Τζιν σορτς Levi's 568 LOOSE CRPNTR SHORTS
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Levi's σορτς ανδρικά ντένιμ 470 BAGGY μπλε ψηλή 0062W
Levi's σορτς ανδρικά ντένιμ 470 BAGGY
59,90 €
Ανακάλυψε είδη Pepe Jeans
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τζιν σορτς Pepe Jeans LOOSE SHORT χρώμα: μπλε, PM801176ND3
Τζιν σορτς Pepe Jeans LOOSE SHORT
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σορτς Pepe Jeans CARPENTER SHORT χρώμα: μπεζ, PM801101
Σορτς Pepe Jeans CARPENTER SHORT
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σορτς Pepe Jeans GYMDIGO FIVE POCKETS CARGO SHORT χρώμα: μαύρο, PM801177
Σορτς Pepe Jeans GYMDIGO FIVE POCKETS CARGO SHORT
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σορτς Pepe Jeans GYMDIGO FIVE POCKETS CARGO SHORT χρώμα: μπεζ, PM801177
Σορτς Pepe Jeans GYMDIGO FIVE POCKETS CARGO SHORT
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν σορτς Pepe Jeans BERMUDA SHORT ECRU χρώμα: μπεζ, PM801172
Τζιν σορτς Pepe Jeans BERMUDA SHORT ECRU
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σορτς Pepe Jeans REGULAR CHINO SHORT χρώμα: ναυτικό μπλε, PM801181
Σορτς Pepe Jeans REGULAR CHINO SHORT
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σορτς Pepe Jeans SLIM GYMDIGO SHORT χρώμα: ναυτικό μπλε, PM801075YH6
Σορτς Pepe Jeans SLIM GYMDIGO SHORT
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν σορτς Pepe Jeans Callen χρώμα: πορτοκαλί
Τζιν σορτς Pepe Jeans Callen
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν σορτς Pepe Jeans RELAXED SHORT CALLEN χρώμα: ναυτικό μπλε, PM801079IC2
Τζιν σορτς Pepe Jeans RELAXED SHORT CALLEN
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σορτς Pepe Jeans REGULAR CHINO SHORT χρώμα: πράσινο, PM801181
Σορτς Pepe Jeans REGULAR CHINO SHORT
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τζιν σορτς Pepe Jeans LOOSE SHORT χρώμα: ναυτικό μπλε, PM801176IC9
Τζιν σορτς Pepe Jeans LOOSE SHORT
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σορτς από λινό Pepe Jeans RELAXED LINEN SMART SHORTS χρώμα: πράσινο, PM801093
Σορτς από λινό Pepe Jeans RELAXED LINEN SMART SHORTS
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σορτς Pepe Jeans TAPER SHORT χρώμα: μπεζ, PM801084YH2
Σορτς Pepe Jeans TAPER SHORT
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 39,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σορτς από λινό Pepe Jeans RELAXED LINEN SMART SHORTS χρώμα: πορτοκαλί, PM801093
Σορτς από λινό Pepe Jeans RELAXED LINEN SMART SHORTS
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
Λινό σορτς Pepe Jeans Arkin
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €