Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Answear.LAB
4.8

Answear.LAB ζακέτα γυναικεία με πρόσμιξη μαλλιού μπεζ

67,99 €
Χρώμα: μπεζ
Answear.LAB ζακέτα γυναικεία με πρόσμιξη μαλλιού μπεζ
Answear.LAB ζακέτα γυναικεία με πρόσμιξη μαλλιού μπεζ
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μπεζ ζακέτα Answear.LAB – ανοιχτό μοντέλο με φλοράλ κεντήματα και μαλλί

Η μπεζ ζακέτα Answear.LAB είναι ένα ανοιχτό πουλόβερ σε γραμμή relaxed fit, που προσφέρει ελευθερία κινήσεων και τη δυνατότητα για layering εμφανίσεις. Κατασκευασμένο από πλεκτό ύφασμα με προσθήκη μαλλιού, αυτό το μοντέλο ξεχωρίζει για τα διακριτικά φλοράλ κεντήματα, προσδίδοντάς του έναν μοναδικό χαρακτήρα. Πρόκειται για μια πρόταση που ταιριάζει άψογα σε casual σύνολα, προσφέροντας ευελιξία στο συνδυασμό διαφόρων εμφανίσεων.

Τι χαρακτηρίζει τη γυναικεία ανοιχτή ζακέτα Answear.LAB;

  • Κοπή relaxed fit που επιτρέπει χαλαρή εφαρμογή στη σιλουέτα, προσφέροντας ελευθερία για layering
  • Ένα μοντέλο που ταιριάζει άψογα σε casual εμφανίσεις, αποτελώντας βάση για πολλά σύνολα
  • Μια χαρακτηριστική ανοιχτή ζακέτα που επιτρέπει ποικίλους τρόπους εφαρμογής, είτε κουμπωμένη είτε ανοιχτή
  • Πλεκτό ύφασμα με προσθήκη μαλλιού και ελαστικό υλικό που συμβάλλουν στη διατήρηση της θερμότητας και στην άνεση
  • Μήκος μέχρι τους γοφούς (65 εκ. για μέγεθος S/M) που επιτρέπει συνδυασμούς με διάφορα ενδύματα
  • Πρακτικό κλείσιμο με κουμπιά που διευκολύνει τη γρήγορη τοποθέτηση και αφαίρεση, καθώς και τη ρύθμιση της λαιμόκοψης
  • Μακρύ μανίκι με χαμηλή γραμμή ώμων (75 εκ. συμπεριλαμβανομένου του ώμου) που προσφέρει μια χαλαρή, μοντέρνα εμφάνιση
  • Φλοράλ κεντήματα και λάστιχο στο κάτω μέρος και στις μανσέτες που προσθέτουν γοητεία και συμβάλλουν στην εφαρμογή
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
με κουμπιά
Ελαστικότητα
ελαστικό
Κουκούλα
χωρίς κουκούλα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
lu2380.fos
Χρώμα κατασκευαστή
BEIGE
Χρώμα
μπεζ
Μάρκα
Answear.LAB
ID προϊόντος
B9YA-SWD031_80X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
35% Βαμβάκι, 30% Ακρυλικό, 20% Πολυεστέρας, 15% Μαλλί
Κοπή
Μανίκι:
μακρύ
Τύπος μανικιού:
με χαμηλή γραμμή ώμων
Κόψιμο:
relaxed fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
S/M
Μήκος:
65 cm
Πλάτος μασχάλης:
65 cm
Μήκος μανικιού συμπεριλαμβανομένου του ώμου:
75 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 174 εκ. και φοράει μέγεθος S/M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 67,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 65,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 20,49 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ χρώμα: μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού
60,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 67,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρι και μετάξι Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρι και μετάξι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με βισκόζη μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 36,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
Answear.LAB ζακέτα γυναικεία με πρόσμιξη μαλλιού μπεζ
Answear.LAB ζακέτα γυναικεία με πρόσμιξη μαλλιού
67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 23,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ χρώμα: μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ χρώμα: μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
81,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ κασμίρ Bally χρώμα: μπεζ, WKN0BA
Πουλόβερ κασμίρ Bally
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 569,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο πουλόβερ Herskind γυναικεία, χρώμα: μπεζ
Μάλλινο πουλόβερ Herskind
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 589,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marc Aurel Πουλόβερ με κοντό μανίκι γυναικείο βαμβακερό μπεζ 8381A11169
Marc Aurel Πουλόβερ με κοντό μανίκι γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €
Ανακάλυψε είδη Answear.LAB
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 65,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ χρώμα: μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ χρώμα: μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
Answear.LAB ζακέτα γυναικεία με πρόσμιξη μαλλιού μπεζ
Answear.LAB ζακέτα γυναικεία με πρόσμιξη μαλλιού
67,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με βισκόζη μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 36,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρι και μετάξι Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρι και μετάξι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ χρώμα: μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
Answear.LAB γυναικείο πουλόβερ με κασκόλ από μαλλί μερινό μπεζ
Answear.LAB γυναικείο πουλόβερ με κασκόλ από μαλλί μερινό
109,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 67,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού
60,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 20,49 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 23,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Μάλλινη μπλουζα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
81,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 67,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με μαλλί μωβ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με μαλλί
51,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ χρώμα: καφέ
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό μαύρο
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
81,99 €