Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Answear.LAB
5.0

Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού μπορντό

60,99 €
Χρώμα: μπορντό
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού μπορντό
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού καφέ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού μαύρο
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μπορντό πουλόβερ Answear.LAB – relaxed fit με μαλλί και βισκόζη

Το μπορντό πουλόβερ Answear.LAB είναι ένα γυναικείο πλεκτό πουλόβερ, που προσφέρει ζεστασιά και ελευθερία κινήσεων χάρη στο ελαστικό υλικό με προσθήκη μαλλιού και βισκόζης. Αυτό το μοντέλο, σε casual στυλ, είναι μια πρόταση για γυναίκες που εκτιμούν την ευελιξία και την άνεση στις καθημερινές εμφανίσεις, αποτελώντας βάση για πολλά σύνολα.

Τι χαρακτηρίζει το γυναικείο πουλόβερ Answear.LAB σε relaxed fit;

  • Η γραμμή relaxed fit προσφέρει ελευθερία κινήσεων, με χαλαρή εφαρμογή στο σώμα
  • Το μοντέλο σε casual στυλ είναι κατάλληλο για διάφορες καθημερινές εμφανίσεις
  • Το υλικό με προσθήκη μαλλιού και βισκόζης προσφέρει θερμική άνεση τις πιο κρύες μέρες
  • Το ελαστικό υλικό βοηθά στην προσαρμογή στις κινήσεις του σώματος, αυξάνοντας την άνεση
  • Μήκος μέχρι τους γοφούς (59/72 cm) επιτρέπει να φορεθεί το πουλόβερ τόσο εξωτερικά όσο και τοποθετημένο μέσα
  • Μακρύ μανίκι με χαμηλή γραμμή ώμων προσδίδει στο πουλόβερ μια μοντέρνα, χαλαρή εμφάνιση
  • Στρογγυλή λαιμόκοψη με λάστιχο ολοκληρώνει αισθητικά το επάνω μέρος, βοηθώντας στη διατήρηση του σχήματος
  • Διακοσμητικά κουμπιά και μια διακριτική απλικέ προσδίδουν χαρακτήρα στο μοντέλο
  • Ελαστικά τελειώματα στο κάτω μέρος, τις μανσέτες και τη λαιμόκοψη εξασφαλίζουν καλύτερη εφαρμογή και διατήρηση του σχήματος
Χαρακτηριστικά είδους
Ελαστικότητα
ελαστικό
Κουκούλα
χωρίς κουκούλα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
2521.FH
Χρώμα κατασκευαστή
MAROON
Χρώμα
μπορντό
Μάρκα
Answear.LAB
ID προϊόντος
B9YA-SWD039_83X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
30% Πολυεστέρας, 30% Βισκόζη, 25% Μαλλί, 10% Βαμβάκι, 5% Ελαστάν
Κοπή
Μανίκι:
μακρύ
Λαιμόκοψη:
στρογγυλή
Τύπος μανικιού:
με χαμηλή γραμμή ώμων
Κόψιμο:
relaxed fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
S/M
Μήκος:
59/72 cm
Πλάτος μασχάλης:
51 cm
Μήκος μανικιού συμπεριλαμβανομένου του ώμου:
71 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 174 εκ. και φοράει μέγεθος S/M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλουζάκι Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Μπλουζάκι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό μπορντό
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
81,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό μπορντό
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
81,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Joop! χρώμα: μπορντό, 30048450
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Joop!
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-14%
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Medicine χρώμα: μπορντό
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Medicine
Τρέχουσα τιμή:
22,90 €
Αρχική τιμή: 52,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 26,90 €
-22%
Πουλόβερ από μαλλί αλπακά Medicine χρώμα: μπορντό
Πουλόβερ από μαλλί αλπακά Medicine
Τρέχουσα τιμή:
26,90 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger γιλέκο γυναικείο βαμβακερό μπορντό WW0WW48466
Tommy Hilfiger γιλέκο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Sisley χρώμα: μπορντό, 1KHTL106J
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Sisley
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Patrizia Pepe χρώμα: μπορντό, 8K0328 K280
Πουλόβερ Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
iBlues πουλόβερ γυναικείο μάλλινο IBLFRAGOLA μπορντό 2627366031200
iBlues πουλόβερ γυναικείο μάλλινο IBLFRAGOLA
189,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο πουλόβερ Tommy Hilfiger χρώμα: μπορντό, WW0WW43586
Μάλλινο πουλόβερ Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
Twinset πουλόβερ γυναικείο με μαλλί μπορντό 262TF3040
Twinset πουλόβερ γυναικείο με μαλλί
211,90 €
American Vintage πουλόβερ γυναικείο με μαλλί μπορντό EAST18V
American Vintage πουλόβερ γυναικείο με μαλλί
149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: μπορντό, A4W18013
Πουλόβερ Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Silvian Heach LOLA χρώμα: μπορντό, GPA25554LU
Πουλόβερ Silvian Heach LOLA
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Rotate πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό μπορντό 1143042734
Rotate πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
209,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Rotate πουλόβερ γυναικείο μάλλινο μπορντό 116437741
Rotate πουλόβερ γυναικείο μάλλινο
289,90 €
Mos Mosh πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό Arin μπορντό 170680
Mos Mosh πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό Arin
76,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Calvin Klein Jeans χρώμα: μπορντό, LV047D350G
Πουλόβερ Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
Liu Jo πουλόβερ γυναικείο με βαμβάκι μπορντό WF6093 MA26S
Liu Jo πουλόβερ γυναικείο με βαμβάκι
149,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marc O'Polo πουλόβερ γυναικείο με βαμβάκι μπορντό 5000010044
Marc O'Polo πουλόβερ γυναικείο με βαμβάκι
97,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Elisabetta Franchi χρώμα: μπορντό, MK35S57E2
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Elisabetta Franchi
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-21%
Πουλόβερ Medicine χρώμα: μπορντό
Πουλόβερ Medicine
Τρέχουσα τιμή:
17,90 €
Αρχική τιμή: 37,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,90 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό μπορντό DW0DW19888
Tommy Jeans πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Roxy x Rowley γυναικείο
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Roxy x Rowley
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
Ανακάλυψε είδη Answear.LAB
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό μπορντό
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
81,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλουζάκι Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Μπλουζάκι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού μπορντό
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού
51,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό μπορντό
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
81,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ χρώμα: μπεζ
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-13%
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μαύρο
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μαύρο
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό μαύρο
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
81,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού ροζ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού
51,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: γκρι
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
Answear.LAB γυναικείο πουλόβερ με κασκόλ από μαλλί μερινό κόκκινο
Answear.LAB γυναικείο πουλόβερ με κασκόλ από μαλλί μερινό
109,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
Answear.LAB γυναικείο πουλόβερ με κασκόλ από μαλλί μερινό γκρί
Answear.LAB γυναικείο πουλόβερ με κασκόλ από μαλλί μερινό
109,90 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό ροζ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
81,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: μαύρο
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: κόκκινο
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό κίτρινο
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
81,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ χρώμα: καφέ
Answear.LAB πουλόβερ από μαλλί μερινό με κασκόλ
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: καφέ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB χρώμα: καφέ
Πουλόβερ από κασμίρ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό καφέ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο από μαλλί μερινό
81,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού καφέ
Answear.LAB πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Answear.LAB χρώμα: πράσινο
Πουλόβερ Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ από μαλλί μερινό Answear.LAB χρώμα: μαύρο
Πουλόβερ από μαλλί μερινό Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 81,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €