Μετάβαση στο περιεχόμενο
15 YEARS OF ANSWEAR ΜΕ ΕΩΣ -40%* ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Eva Solo Ποτήρια για το σπίτι

Αριθμός επιλεγμένων προϊόντων: 4
Eva Solo

Η Eva Solo είναι μια Δανέζικη μάρκα με πάνω από 100 χρόνια εμπειρίας, διάσημη για τα όμορφα αξεσουάρ σπιτιού της. Τα προϊόντα της Σκανδιναβικής μάρκας χαρακτηρίζονται από υψηλή ποιότητα, λειτουργικότητα και μοναδικό σχεδιασμό.

μάρκα Eva Solo
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Eva Solo Σετ ποτηριών σαμπάνιας Eva Solo Legio Nova 260 ml 6-pack χρώμα: διάφανο
Eva Solo
Σετ ποτηριών σαμπάνιας Eva Solo Legio Nova 260 ml 6-pack
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Eva Solo Σετ ποτηριών κρασιού Eva Solo Legio Nova 450 ml 6-pack χρώμα: διάφανο
Eva Solo
Σετ ποτηριών κρασιού Eva Solo Legio Nova 450 ml 6-pack
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
Eva Solo Σετ ποτηριών Eva Solo Legio Nova 400 ml 6-pack χρώμα: διάφανο
Eva Solo
Σετ ποτηριών Eva Solo Legio Nova 400 ml 6-pack
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
Eva Solo
Ποτήρι σαμπάνιας Eva Solo Champagne 200 ml
Τρέχουσα τιμή:
25,90 €
Αρχική τιμή: 28,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
Δείτε επίσης: