- Απλός και κομψός σχεδιασμός.
- Υψος: 76 cm.
- Answear
- Home
- Σαλόνι και υπνοδωμάτιο
- Διακόσμηση
- Τεχνητά φυτά και λουλούδια
- Τεχνητό λουλούδι home & lifestyle

Τεχνητό λουλούδι home & lifestyle
-27%-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
12.99 €
Αρχική τιμή: 17.99 € -27%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17.99 € -27%
Χρώμα: λευκό
ONE SIZE
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ AD
Σε αγορές από 89€ και με τον κωδικό AD έχεις 5% έκπτωση.
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρεςΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΤεχνητό λουλούδι home & lifestyle
Τεχνητό λουλούδι από τη συλλογή home & lifestyle. Μοντέλο κατασκευασμένο πλαστική ύλη.
Στοιχεία είδους
- Κωδικός κατασκευαστή
- 166926
- Χρώμα
- λευκό
- Μάρκα
- Inne
- ID προϊόντος
- 99KK-DEU73U_00X
Σύνθεση
: Πλαστική ύλη
Προτεινόμενα προϊόντα
Ανακάλυψε είδη Inne