Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Agatha Ruiz de la Prada
4.0

Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada χρώμα: ροζ, 251988

-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
45,90 €
Χρώμα: ροζ
Επιλογή μεγέθους
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έχεις 25% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada

Παιδικές μπότες χιονιού από τη συλλογή Agatha Ruiz de la Prada. Με εσωτερική επένδυση μοντέλο κατασκευασμένο από συνθετικό ύφασμα. Το μοντέλο με μαλακή επένδυση από υφασμάτινο υλικό εξασφαλίζει υψηλή άνεση χρήσης.
- Ελαφρώς σκληρυμένο, στρογγυλό δάχτυλο, χάρη στο οποίο τα δάχτυλα μπορούν να τοποθετηθούν ελεύθερα στο παπούτσι χωρίς υπερβολική πίεση ή χαλάρωση.
- Ο σκληρυμένος μετρητής φτέρνας παρέχει εξαιρετική στήριξη στον αστράγαλο και τη φτέρνα.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Μοντέλο με επένδυση.
- Το υφασμάτινο εσωτερικό είναι άνετο για το πόδι και διευκολύνει τη διατήρηση των παπουτσιών καθαρά.
- Το μήκος της σόλας είναι: 21 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 34.
Χαρακτηριστικά είδους
Επάνω μέρος
πάνω από τον αστράγαλο
Σόλα
αντιολισθητικό
Τύπος σόλας
ανατομική
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
251988
Χρώμα
ροζ
Μάρκα
Agatha Ruiz de la Prada
Κατασκευαστής

INTERNATIONAL SHOES GARVALIN, S.L.
PTDA. PLA DE SAN JOSEP
P.1, No 150 ELCHE, ALICANTE, 03293 ESPAÑA
info@garvalin.com
34966655023

ID προϊόντος
9BYA-OBG0N2_43X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Συνθετικό ύφασμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Προτεινόμενα προϊόντα
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada χρώμα: ροζ, 251991
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada χρώμα: ροζ, 251990
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada χρώμα: ροζ, 241989
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 43,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
Συσκευασία Δώρου
Παιδικές δερμάτινες χειμερινές μπότες Donsje Wadudu Classic Boots Cat χρώμα: ροζ, 2022020
Παιδικές δερμάτινες χειμερινές μπότες Donsje Wadudu Classic Boots Cat
138,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παιδικές χειμερινές μπότες Tommy Hilfiger χρώμα: ροζ, T1A5-34048
Παιδικές χειμερινές μπότες Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 92,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Χειμερινά υποδήματα Mayoral χρώμα: ροζ, 42577
Χειμερινά υποδήματα Mayoral
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές χειμερινές μπότες Primigi χρώμα: ροζ, PWIGT 68784
Παιδικές χειμερινές μπότες Primigi
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Primigi χρώμα: ροζ, PFZGT 88837
Παιδικές μπότες χιονιού Primigi
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Geox FLANFIL B ABX χρώμα: ροζ
Παιδικές μπότες χιονιού Geox FLANFIL B ABX
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 78,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Primigi χρώμα: ροζ, PFZGT 88838
Παιδικές μπότες χιονιού Primigi
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 65,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Χειμερινά υποδήματα Geox FLEXYPER χρώμα: ροζ, J56NGA.0ME50
Χειμερινά υποδήματα Geox FLEXYPER
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 94,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
Παιδικές δερμάτινες μπότες χιονιού Donsje Ganza Boots χρώμα: μπεζ, 2024300
Παιδικές δερμάτινες μπότες χιονιού Donsje Ganza Boots
149,90 €
Primigi μπότες χιονιού Παιδικές ροζ PTIGT 23549
Primigi μπότες χιονιού Παιδικές
83,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές δερμάτινες μπότες χιονιού Primigi χρώμα: ροζ, PTIGT 88589
Παιδικές δερμάτινες μπότες χιονιού Primigi
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Inuikii MOUNTAIN χρώμα: ροζ, 3001.003.0101
Παιδικές μπότες χιονιού Inuikii MOUNTAIN
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 203,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Garvalin χρώμα: ροζ, 251558
Παιδικές μπότες χιονιού Garvalin
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Biomecanics παπούτσια χειμερινά παιδικά σουέτ ροζ 261103
Biomecanics παπούτσια χειμερινά παιδικά σουέτ
64,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές χειμερινές μπότες nubuck Garvalin χρώμα: ροζ, 251350
Παιδικές χειμερινές μπότες nubuck Garvalin
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπότες χιονιού σουέτ για παιδιά Primigi χρώμα: ροζ, PWIGT 88815
Μπότες χιονιού σουέτ για παιδιά Primigi
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Χειμερινά υποδήματα Geox MACCHIA χρώμα: ροζ, B264PA.00721
Χειμερινά υποδήματα Geox MACCHIA
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 62,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Crocs CLASSIC NEO PUFF BOOT χρώμα: ροζ, 207684.G
Παιδικές μπότες χιονιού Crocs CLASSIC NEO PUFF BOOT
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 63,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπότες χιονιού σουέτ για παιδιά Moon Boot CRIB SUEDE χρώμα: ροζ, 80D3401030
Μπότες χιονιού σουέτ για παιδιά Moon Boot CRIB SUEDE
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 92,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παιδικές χειμερινές μπότες Tommy Hilfiger χρώμα: ροζ, T1A5-34049
Παιδικές χειμερινές μπότες Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 83,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Geox παιδικές μπότες χιονιού
Geox παιδικές μπότες χιονιού
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 94,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
Παιδικές χειμερινές μπότες Geox OMAR WPF χρώμα: ροζ, B462LC.022FU
Παιδικές χειμερινές μπότες Geox OMAR WPF
68,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Primigi χρώμα: ροζ, PFZGT 88835
Παιδικές μπότες χιονιού Primigi
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Primigi χρώμα: ροζ, PMG GTX 89152
Παιδικές μπότες χιονιού Primigi
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
Παιδικές χειμερινές μπότες Moon Boot MB JR PARK TUBE MID GLITTER WP χρώμα: ροζ, 80D3440110
Παιδικές χειμερινές μπότες Moon Boot MB JR PARK TUBE MID GLITTER WP
169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Χειμερινά υποδήματα Geox TREKKYUP χρώμα: ροζ, B566MD.054FU
Χειμερινά υποδήματα Geox TREKKYUP
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 73,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
Ανακάλυψε είδη Agatha Ruiz de la Prada
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada χρώμα: ροζ, 251991
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές χειμερινές μπότες Agatha Ruiz de la Prada χρώμα: ροζ, 251990
Παιδικές χειμερινές μπότες Agatha Ruiz de la Prada
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές χειμερινές μπότες Agatha Ruiz de la Prada χρώμα: ροζ, 251986
Παιδικές χειμερινές μπότες Agatha Ruiz de la Prada
45,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada χρώμα: ροζ, 241989
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 43,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada
Παιδικές μπότες χιονιού Agatha Ruiz de la Prada
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές χειμερινές μπότες Agatha Ruiz de la Prada χρώμα: μπεζ, 251985
Παιδικές χειμερινές μπότες Agatha Ruiz de la Prada
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €