Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Joop!Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε κανονική 30103398

5.0
149,90 €
Χρώμα: σκούρο μπλε
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Σκούρο μπλε παντελόνι φόρμας Joop! – ανδρικό, κωνικό, από βαμβάκι

Το σκούρο μπλε παντελόνι φόρμας Joop! είναι ένα ανδρικό μοντέλο, ιδανικό για καθημερινές εμφανίσεις. Κατασκευασμένο από μαλακό βαμβάκι, προσφέρει άνεση και ελευθερία κινήσεων, γεγονός που το καθιστά εξαιρετική επιλογή για χαλάρωση στο σπίτι και casual εξόδους. Ο ευέλικτος σχεδιασμός του επιτρέπει τον εύκολο συνδυασμό με διάφορα ενδύματα, δημιουργώντας αρμονικά και άνετα σύνολα.

Ανδρικό παντελόνι φόρμας regular fit Joop! – Τι το χαρακτηρίζει;

  • Είναι ένα ανδρικό παντελόνι φόρμας, ιδανικό για τη δημιουργία άνετων, καθημερινών συνόλων
  • Γραμμή regular fit που προσφέρει ελευθερία κινήσεων και άνεση καθ' όλη τη διάρκεια της ημέρας
  • Κανονική μέση που εφαρμόζει άνετα στους γοφούς, εξασφαλίζοντας βέλτιστη εφαρμογή
  • Κωνικά μπατζάκια που προσδίδουν μια μοντέρνα εμφάνιση στη σιλουέτα, συνδυάζοντας άψογα με υποδήματα
  • Κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι, προσφέροντας ευχάριστη αίσθηση στην επαφή με το δέρμα
  • Ελαστικό υλικό που εξασφαλίζει εφαρμογή στο σώμα, χωρίς να περιορίζει τις κινήσεις
  • Πρακτικές ανοιχτές τσέπες μπροστά και πίσω, για την αποθήκευση μικροαντικειμένων
Χαρακτηριστικά είδους
Ελαστικότητα
ελαστικό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
30103398
Χρώμα κατασκευαστή
00404
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Joop!
Λεπτομέρειες κατασκευής
Κατασκευαστής
JOOP! GmbH
Sonnenwiesenstrasse 21
CH-8280 Kreuzlingen, Szwajcaria
+41 (0) 71 686 3000
info@joop.com / info@holyfashiongroup.com
ID προϊόντος
9BY2-SPMZS7_59X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
100% Βαμβάκι
Κοπή
Κατάσταση:
κανονική
Τύπος μπατζακιών:
κωνικά
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Πλάτος ποδιού στο κάτω μέρος:
17 cm
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
M
Πλάτος στη μέση:
40 cm
Ύψος μέσης:
33 cm
Πλάτος στους γοφούς:
50 cm
Εξωτερικό μήκος ποδιού με ζώνη:
101 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 182 εκ. και φοράει μέγεθος M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
Joop! Παντελόνι επίσημο ανδρικό με βαμβάκι σκούρο μπλε κανονική 30103341
Joop!
Παντελόνι επίσημο ανδρικό με βαμβάκι
149,90 €
Guess Παντελόνι επίσημο Ανδρικό PRIMO σκούρο μπλε κανονική Z5BB19 K2042
Guess
Παντελόνι επίσημο Ανδρικό PRIMO
119,90 €
The North Face
Παντελόνι ισοθερμικό Ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Hummel Παντελόνι φόρμας Hummel ανδρικό, χρώμα: μαύρο, 229897
Hummel
Παντελόνι φόρμας Hummel
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
Nike Παντελόνι προπόνησης ανδρικό Stride σκούρο μπλε κανονική HV4546.410
Nike
Παντελόνι προπόνησης ανδρικό Stride
88,99 €
Lacoste Παντελόνι επίσημο Ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε κανονική XH1661
Lacoste
Παντελόνι επίσημο Ανδρικό βαμβακερό
139,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Performance Παντελόνι προπόνησης adidas Performance Game and Go χρώμα: ναυτικό μπλε, IW8416
adidas Performance
Παντελόνι προπόνησης adidas Performance Game and Go
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
BOSS Green Παντελόνι επίσημο ανδρικό με βαμβάκι JT_Long Pants σκούρο μπλε κανονική 50564096
BOSS Green
Παντελόνι επίσημο ανδρικό με βαμβάκι JT_Long Pants
129,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Paul&Shark Παντελόνι φόρμας Paul&Shark ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 26411815
Paul&Shark
Παντελόνι φόρμας Paul&Shark
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Aeronautica Militare Παντελόνι φόρμας Aeronautica Militare ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, PF1008UF00674
Aeronautica Militare
Παντελόνι φόρμας Aeronautica Militare
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Hackett London Παντελόνι για γιόγκα Hackett London χρώμα: ναυτικό μπλε, HM5800079
Hackett London
Παντελόνι για γιόγκα Hackett London
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 97,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Παντελόνι επίσημο ανδρικό σκούρο μπλε κανονική Z6GB11 K3202
Guess
Παντελόνι επίσημο ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Gant Παντελόνι επίσημο ανδρικό σκούρο μπλε κανονική 2009026
Gant
Παντελόνι επίσημο ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε κανονική 710951756
Polo Ralph Lauren
Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 174,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Planet Friendly
adidas Originals Παντελόνι φόρμας adidas Originals Flare Pant χρώμα: ναυτικό μπλε, JC8382
adidas Originals
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Flare Pant
74,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Παντελόνι φόρμας Guess FULVIO ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, Z5YB14 KCRU2
Guess
Παντελόνι φόρμας Guess FULVIO
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
BOSS Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό μπλε 50554784
BOSS
Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
76,90 €
Αρχική τιμή: 85,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
-27%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans Παντελόνι επίσημο ανδρικό με βαμβάκι σκούρο μπλε κανονική DM0DM23014
Tommy Jeans
Παντελόνι επίσημο ανδρικό με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 65,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Performance Παντελόνι προπόνησης adidas Performance D4t χρώμα: ναυτικό μπλε
adidas Performance
Παντελόνι προπόνησης adidas Performance D4t
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
Planet Friendly
Lacoste Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε XH9833
Lacoste
Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
HUGO Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό Demsipant σκούρο μπλε κανονική 50563789
HUGO
Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό Demsipant
119,90 €
-17%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Originals Ανδρικά Firebird σκούρα μπλε κανονικά KE1370
adidas Originals
Ανδρικά Firebird
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 57,99 €
Polo Ralph Lauren Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν σκούρο μπλε κανονική 714962529
Polo Ralph Lauren
Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν
90,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Polo Ralph Lauren Παντελόνι φόρμας Polo Ralph Lauren Wimbledon Collection χρώμα: ναυτικό μπλε, 710867582
Polo Ralph Lauren
Παντελόνι φόρμας Polo Ralph Lauren Wimbledon Collection
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
BOGNER Fire+Ice Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό FADI2 σκούρο μπλε κανονική 14397936
BOGNER Fire+Ice
Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό FADI2
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 152,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. Παντελόνι επίσημο ανδρικό DHM LB σκούρο μπλε ψηλό
U.S. Polo Assn.
Παντελόνι επίσημο ανδρικό DHM LB
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Diesel Παντελόνι επίσημο Ανδρικό σκούρο μπλε κανονικό A16402.0HYAT
Diesel
Παντελόνι επίσημο Ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 91,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Guess Jeans Παντελόνι φόρμας Guess Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, M4YB18 K9V31
Guess Jeans
Παντελόνι φόρμας Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 68,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Παντελόνι φόρμας adidas Stadium ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, KC0414
adidas
Παντελόνι φόρμας adidas Stadium
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 63,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Fila Παντελόνι φόρμας Fila χρώμα: ναυτικό μπλε
Fila
Παντελόνι φόρμας Fila
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 72,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,49 €
Ανακάλυψε είδη Joop!
Joop! Παντελόνι επίσημο ανδρικό με βαμβάκι σκούρο μπλε κανονική 30103341
Joop!
Παντελόνι επίσημο ανδρικό με βαμβάκι
149,90 €
Joop! Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν μαύρο κανονική 30105533
Joop!
Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν
149,90 €
Joop! Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν καφέ κανονική 30105533
Joop!
Παντελόνι επίσημο ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν
149,90 €
Joop! Παντελόνι ανδρικό γκρί κανονική 30104830
Joop!
Παντελόνι ανδρικό
159,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Joop! Παντελόνι από μείγμα μαλλιού Joop! χρώμα: τιρκουάζ, 30041047
Joop!
Παντελόνι από μείγμα μαλλιού Joop!
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Joop! Παντελόνι ανδρικό με βισκόζη καφέ κανονική 30101754
Joop!
Παντελόνι ανδρικό με βισκόζη
169,90 €
Joop! Παντελόνι chino ανδρικό με βαμβάκι σκούρο μπλε κανονική 30104826
Joop!
Παντελόνι chino ανδρικό με βαμβάκι
149,90 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Joop! Παντελόνι Joop! χρώμα: μαύρο, 30041693
Joop!
Παντελόνι Joop!
Τρέχουσα τιμή:
84,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-15%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Joop! Μάλλινο παντελόνι Joop! χρώμα: γκρι, 30046591
Joop!
Μάλλινο παντελόνι Joop!
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Joop! Παντελόνι κοστουμιού ανδρικό με βισκόζη σκούρο μπλε κανονική 30104032
Joop!
Παντελόνι κοστουμιού ανδρικό με βισκόζη
219,90 €
Joop! Παντελόνι chino ανδρικό με βισκόζη μπεζ κανονική 30104439
Joop!
Παντελόνι chino ανδρικό με βισκόζη
189,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Joop! Παντελόνι κανονικό ανδρικό από lyocell μπεζ κανονική 30102878
Joop!
Παντελόνι κανονικό ανδρικό από lyocell
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
Joop! Παντελόνι με προσθήκη μαλλιού Joop! χρώμα: μπεζ, 30102023
Joop!
Παντελόνι με προσθήκη μαλλιού Joop!
229,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Joop! Παντελόνι Joop! χρώμα: μπεζ, 30101677
Joop!
Παντελόνι Joop!
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
Joop! Παντελόνι ανδρικό με βαμβάκι μπεζ κανονική 30104827
Joop!
Παντελόνι ανδρικό με βαμβάκι
159,90 €
Joop! Παντελόνι ανδρικό με πρόσμιξη μαλλιού γκρί κανονική 30104454
Joop!
Παντελόνι ανδρικό με πρόσμιξη μαλλιού
189,90 €
Joop! Παντελόνι ανδρικό με βαμβάκι καφέ κανονική 30044971
Joop!
Παντελόνι ανδρικό με βαμβάκι
109,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Joop! Παντελόνι με προσθήκη μαλλιού Joop! χρώμα: καφέ, 30043730
Joop!
Παντελόνι με προσθήκη μαλλιού Joop!
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Joop! Παντελόνι κανονικό ανδρικό από lyocell σκούρο μπλε κανονικό
Joop!
Παντελόνι κανονικό ανδρικό από lyocell
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
-12%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Joop! Παντελόνι Joop! χρώμα: μαύρο, 30045068
Joop!
Παντελόνι Joop!
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Joop! Παντελόνι Joop! χρώμα: ναυτικό μπλε, 30101675
Joop!
Παντελόνι Joop!
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 86,99 €